Samsung Galaxy S7 Edge G935F 32GB recenze

Samsung Galaxy S7 Edge G935F 32GB recenze a zkušenosti
(81.8%)

Hledáte mobil, jehož elegance a vlastnosti budou převyšovat všechny ostatní ? Doslova zlatým hřebem března 2016 je nový model Samsung Galaxy S7 edge, který svého předchůdce...

od 10990 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Nejsem zastánkyně příliš drahých mobilních telefonů, ale tento model byl dárek k výročí. Předtím jsem už měla nějaké modely od Samsungu, ale vždy spíše v té nižší cenové hladině. Zatímco jsem nedostala tento model, musím s hanbou říci, že o hodně funkcích a možnostech jsem ani netušila. Teď už chápu, proč si někteří lidé raději našetří a sáhnou po prémiovém modelu konkrétní značky. Mobilní telefon Samsung Galaxy S7 Edge mě přesvědčil o své výjimečnosti hned po pár dnech používání. Prostředí operačního systému Android mi nebylo cizí, takže jsem se novým mobilem sžila v krátké době.

Mnoho uživatelů tento model chválí, ale hodně ho i kritizují. Já budeme usilovat shrnout moje uživatelské zkušenosti tak laicky, ale srozumitelně.

Obchody, kde koupíte online:

Zjistit cenu v srovnávači heuréka Porovnat ceny heureka.cz
Mall.cz 10990 Kč
16990 Kč
Do obchodu Mall.cz
Kasa.cz 10990 Kč
22590 Kč
Do obchodu Kasa.cz
Okay.cz 11990 Kč
22599 Kč
Do obchodu Okay.cz
Euronics.cz 10990 Kč
22590 Kč
Do obchodu Euronics.cz
Alza.cz 10990 Kč Do obchodu Alza.cz
favorite Pridali sme nové recenze na mobilní telefony a redakčný výber nejlepší mobilní telefony

Začnu designem a velikostí

Mám bílou 32 GB verzi a bílá barva je opravdu krásná. Bála jsem se otisků, ale musím říci, že při bílé barvě je až tak není vidět. Možná tmavá verze s tím má větší problém. Mobil je dost velký, na co jsem si pár dní musela zvykat. Hlavně co se týče držení v jedné ruce. Na to si prostě třeba najít způsob, jak to držet i ovládat.

Zpracování je špičkové, každý detail je maximálně dotažen. Krásný displej s úhlopříčkou 5,5" je neskutečný detailní a výborně čitelný i na přímém slunci a z kteréhokoli úhlu. Přestože telefon je dost velký, hmotnost mi nevadí a nevnímám tento model jako těžký.

Displej je zaoblený a přechází do bočních stran. Na to jsem si chvíli zvykala. Pokud mám hodnotit design, je to jeden z nejkrásnějších telefonů. Je voděodolný, ale tuto vymoženost jsem zatím nezkoušela. Výrobce však garantuje, že mobil bez újmy přežije i 30 minutové ponoření do hloubky vody až 1,5 metru. Telefon nosím v pouzdře, a přestože se mi to nelíbí, při používání bez pouzdra se mi během pár dny objevily na zadní straně jemné mikroškrábance.

Co mě nejvíc překvapilo

Rychlý chod a svižné reakce mě mile překvapily. Co jsem si oblíbila, je rychlá čtečka otisků prstů. Po stranách tlačítka se senzorem čtečky se nacházejí ještě dvě tlačítka, takže komfort používání hodnotím za velmi příjemný. Velmi se mi líbí funkce, kdy mi umí mobil v zhasnutém stavu zobrazit na obrazovce pár základních informací. Využívat lze i boční displej, se kterým stále experimentuji, na co ho nejvhodnější používat.

Trochu mě překvapilo při dlouhodobém používání, například když si prohlížím déle videa nebo hrám hru, mírně přehřívání. Ale to pozoruji opravdu při velmi dlouhém používání bez přestávky. Telefon má operační systém Android 6.0 a samozřejmě i nadstavbu od SamsunguTouchWiz.

Jak je na tom výdrž a proč ráda fotím

Co se týče výdrže, tak určitě vzhledem k velikosti displeje neočekávám enormně velkou výdrž a já nabíjím v podstatě až na pár výjimek každý den. Co však hodnotím kladně, je poměrně rychlé nabíjení. Fotoaparát mě mile překvapil a fotky jsou opravdu velmi pěkné. Nefotí sice mnoho, ale občas udělám nějakou momentku a s výsledkem jsem vždycky spokojená. 

thumb_up

+ Jedinečný luxusní design
+ Kvalitní, zaoblený displej
+ Zpracování na špičkové úrovni (kvalitní sklo a kov)
+ Odolnost vůči prachu a vodě IP68
+ Velmi rychlá čtečka otisků prstů
+ Fotoaparát
+ Výkon

thumb_down

- Vysoká cena
- Využití zahnutého displeje ne každý využije

Doporučení

Tento mobilní telefon je snadné doporučit. Je to opravdu velmi kvalitní model plný výkonu a s výjimečně krásným designem. Jeho cena je poměrně vysoká, ale myslím si, že nezklame nikoho.

Je třeba si dávat pozor na skleněný povrch, ale to předpokládám udělá každý, kdo do něj investuje. Je náchylný na otisky. Při bílé verzi možná trochu méně, ale nevyhnete se jim. Nemám s ním zatím žádné doslova negativní zkušenosti, takže doporučuji.

Seznam článků

Vývoj ceny produktu Samsung Galaxy S7 Edge G935F 32GB

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Mobilní telefony

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Samsung Galaxy S6 G920F 32GB

Přidat komentář