DeLonghi TRD 40820 E recenze

DeLonghi TRD 40820 E recenze a zkušenosti

NOVÝ DESIGN Nový design se zvětšenými žebry, který umožňuje zvýšit komínový efekt a podpořit tak rychlejší proudění vzduchu. ECO FUNKCE Exkluzivní ECO funkce, která...

od 4599 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Tento olejový radiátor od výrobce DeLonghi jsme kupovali do dětského pokoje. V novostavbě jsme měli stále chladnější pokoje a po narození syna jsme museli řešit stabilnější teplotu alespoň v dětském pokoji. Rozhodli jsme se pro olejový radiátor kvůli minimálnímu snížení vlhkosti vzduchu, tichému chodu a úspoře energie oproti klasickým elektrickým ohřívačům.

Obchody, kde koupíte online:

Design je pěkný a radiátor působí jako panel a co se týče bezpečnosti, nemá ostré nebo nebezpečné hrany, ani pro menší dítě, které již objevuje svět. Jednoduché ovládání a digitální displej jsou určitě plusem. Další výhodou je funkce ECO, kterou lze optimalizovat stupeň spotřeby energie. Transportní kolečka jsou pogumované a při přemisťování nezanechávají na podlaze stopy.

Ohřev lze nastavit ve 3 stupních výkonu, což je plusem. Tento radiátor má 24 hodinový časovač, co osobně oceňuji.

Cena radiátoru byla vyšší, ale určitě nelituji. Ověřený výrobce, kvalitní zpracování, funkce a ohřev na m2 za tu cenu stojí. Mínusem je trochu delší nahrávání, ale po vypnutí zase musím pochválit dobrou délku udržení teploty. Pokud bych to měl shrnout, co považuji za plusy a mínusy:

thumb_up

+ Moderní design
+ Velikost žeber
+ Jednoduché ovládání
+ Přehledný LED displej
+ Eco funkce
+ Pogumovaná transportní kolečka (nezanechávají na podlaze stopy)
+ Poměr výkon, kvalita a cena
+ Nevysušuje vzduch v místnosti

thumb_down

- Zatím jsem nenašel žádné

Zatím jsem žádné mínusy nenašel a tento radiátor nám vyhovuje. Nejvíce oceňuji tichý chod, který neruší miminko při spaní. S funkcí ECO se dají mírně snížit i náklady na provoz. Doporučuji do menších místností i pro alergiky. Vlhkost vzduchu tento radiátor nesnižuje. Co se týče spotřeby zatím nevím posoudit, jaký bude mít dopad na spotřebu energie, protože ho používáme jen pár měsíců.

Vývoj ceny produktu DeLonghi TRD 40820 E

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Olejové radiátory

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu AEG RA 5587

Přidat komentář