DeLonghi TRRS1225 recenze

DeLonghi TRRS1225 recenze a zkušenosti

3 nastavení výkonu Patentované žebra o 35% větší než tradiční modely pro větší a lepší distribuci tepla. Systém Real Energy pro zvýšení efektivity Funkce Comfort...

od 3190 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Hledal jsem něco na rychlý ohřev místnosti o rozloze 20 m2 s výhodným poměrem výkon a cena. Nakonec jsem se rozhodl pro ověřeného výrobce De Longhi. Podvozek má sklápěcí kolečka pro transport. Rohy žeber jsou mírně zaoblené, což je plusem.

Design je moderní a barva taková klasika, ale dobře udržovatelná, co se týče mytí. Pokoj vyhřeje poměrně rychle, ale i poměrně rychle po vypnutí unikne teplo. Je to spíše na takový přímý ohřev v danou chvíli. Ale vyhovuje mi to, protože tu místnost potřebuji vyhřát pouze když v ní jsem.

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na olejové radiátory a redakčný výber nejlepší olejové radiátory

Nastavení a celkové ovládání je jednoduché, co zvládne každý. Nechybí bezpečnostní termostat. Co se týče vyhřátí, po zapnutí je teplo velmi příjemně produkované do celé místnosti. To je velkým plusem, že se teplo neshromažďuje jen kolem zdroje ohřevu. Tento olejový radiátor jsem si vybral kvůli tichému chodu, dobé výhřevnosti a dostupné ceně.

thumb_up

+ Pěkný moderní design
+ Bezpečně zaoblené rohy žeber
+ Výkon ohřevu na m2
+ Dobrá údržba (snadné čištění)
+ Nastavitelnost výkonu 3 stupně
+ Poměr výkon a cena
+ Slušná výdrž udržení tepla

thumb_down

- Žádné podstatné jsem nenašel

Design se mi líbí a místnost radiátor vytopí. K plusem radím transportní kolečka a možnost při odpojení navinout bezpečně šňůru. Co se týče tepla, ohřev je rovnoměrný a chod velmi tichý. Vzduch v místnosti při takovém ohřevu je vhodný i pro alergika, protože vlhkost vzduchu nejde rapidně dolů.

Jako mínus je snad jen spotřeba energie, kterou si třeba sledovat. Jsem s tímto olejovým radiátorem velmi spokojen a doporučuji ho jako doplňkové topení nebo přitápění k jinému typu topení, případně jako topení na chatu.

Vývoj ceny produktu DeLonghi TRRS1225

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Olejové radiátory

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Concept RO 3109

Přidat komentář