Concept RO 3111 recenze

Concept RO 3111 recenze a zkušenosti

Prožijte chladné dny pěkně v teple. Olejový radiátor Vás zahřeje v chladných měsících roku. Vyniká 3 výkonovými stupni, je vybaven ochranou proti přehřátí. Kolečka a madlo...

od 1590 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Tento olejový radiátor jsme kupovali pro babičku, protože si stěžovala stále na chlad v pokoji. Nestál mnoho a účel splní. Má kolečka a dá se přemístit kamkoli. Většinou ho posouváme blíže k posteli babičce a přes den zase ke křeslu, kde sleduje své oblíbené seriály.

Obchody, kde koupíte online:

Kasa.cz 1699 Kč Do obchodu Kasa.cz
Okay.cz 1699 Kč
1990 Kč
Do obchodu Okay.cz
Euronics.cz 1699 Kč Do obchodu Euronics.cz
Alza.cz 1590 Kč Do obchodu Alza.cz
favorite Pridali sme nové recenze na olejové radiátory a redakčný výber nejlepší olejové radiátory

Design a zpracování je dobré, ale hrany žeber jsou trošku ostré a pro děti bych asi takový model nevybral. Počet článků a rychlost nahřátí je dostačující. Celkem má 11 článků, což stačí na jeden pokoj, ale spíše uzavřenou pokoj dveřmi.

Určitě bych tento radiátor již nebral do otevřenějšího prostoru mezi dvě spojené místnosti. Nechybí ochrana proti přehřátí, a dokonce ani proti zamrznutí. Zapojit, zapnout a nastavit výkon je naprosto jednoduché. Přesouvání radiátoru je zcela snadné, protože radiátor má transportní kolečka. Nevím, co bych mu měl vytknout. 

thumb_up

+ Moderní design
+ Ochrana proti zamrznutí a přehřátí
+ Nastavení výkonu (3 stupně)
+ Jednoduché zapojení
+ Pohodlné přemísťování
+ Cena

thumb_down

- V této cenové kategorii jsem žádné podstatné nenašel

Hledal jsem řešení do pokoje pro babičku a v poměru výkonu a ceny jsem tento radiátor našel jako to nejlepší nebo jedno z nejlepších řešení, co se týče výkonu a ceny. Chod radiátoru je tichý a neruší ani když je zapnutý v noci. Pokoj nám dostatečně vytopí a ovládání je jednoduché a zvládne ho i babička.

Radiátor Concept RO 3111 doporučuji do menšího pokoje. Je zcela rychle připojitelný a dost rychle začne vyhřívat, má kolečka na přesun kamkoli a ovládání zvládne i senior.

Vývoj ceny produktu Concept RO 3111

Podobné produkty

DeLonghi TRRS0920

DeLonghi TRRS0920
  • Sleva

AEG RA 5587

AEG RA 5587
  • Sleva

ARDES 472

ARDES 472
  • Sleva

Ardes 471

Ardes 471
  • Sleva

Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Olejové radiátory

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Ardes 471

Přidat komentář